Kariyer

İlgili Etiketler:

Tübitak Proje Uzmanı   Proje Mühendisi   Ar-Ge Danışmanı   Alkaze   Hibe Proje Danışmanı   Hibe Danışmanlık   Danışmanlık   Proje Koordinatörü   Hibe Sorumlusu   Ar-Ge Merkezi Danışmanı   Arge Proje Mühendisi   KOSGEB Danışmanı   Turquality Danışmanı 
 Alkaze olarak en önemli kaynağımız insandır.
Alkaze geniş ilgi alanları, yetenek ve motivasyona sahip seçkin kişilerden oluşan heyecan verici ve dinamik bir kuruluştur. Her sektörden müşterilerimiz bulunmaktadır; bu da çalışanlarımız için sayısız yeni mücadele ve olanak anlamına gelmektedir.

Dolayısıyla çalışacağımız kişiler akademik olarak üst düzey, iş deneyimi olarak da kayda değer tecrübeye sahip olmalı ve beraberinde şu özellikleri de taşımalıdırlar:
- Çözüm Odaklı
- Yapıcı ve pratik problem çözme yeteneğine sahip
- Etik değerlere bağlı
- Lider
Alkaze’de çalışmak için yetenekli olmalısınız; biz ise kendinizi daha da geliştirmenize yardımcı olacağız. Öğrenme ve uzmanlaşma eğitim programlarımızın size çok şeyler katacağına inanıyoruz ve kariyeriniz ilerledikçe ve büyüyen organizasyonumuzda yeni fırsatlarla karşılaştıkça size yol gösteriyor olacağız.

Alkaze’de Ne Öğreneceksin?
Alkaze bir okuldur. Günümüzde gittikçe karmaşıklaşan iş dünyasında problemleri analiz edip, sürekli yenilikçi çözümler üreten ve yaptığı her işte yeni deneyimler ve bilgiler elde eden bir firmayız. Alkaze’de belli sektörlerde uzmanlaşıp kendini belli alanda geliştirirsin. Bunu yaparken alanında deneyimli mühendislerimizden mentörlük alırsın. Sektör dinamiklerini ve süreçleri öğrenme hızın, azminin ve öğrenme isteğinin derecesiyle orantılıdır. Alkaze’de hem büyük resmi hem de detayı görür, dizayn eder ve öğrenirsin.