Hizmetlerimiz

Tübitak 1507   Teydeb   Tübitak destekleri   Alkaze   Hibe Proje   Hibe Danışmanlık   Danışmanlık   Tübitak 1501   Hibe Destek   Ar-Ge Merkezi   Tübitak danışmanlık   Ar-Ge   Arge Projesi   Tübitak 1511   Kosgeb   Turquality  
 Ekonomi Bakanlığından Mobil Uygulama ve Bilgisayar Oyunlarının Geliştirilmesine Yönelik Destek

Mobil uygulama veya bilgisayar oyunu geliştiren bilişim şirketleri tarafından satın alınan ya da kiralanan yazılım lisanslarına ilişkin giderleri % 50 oranında ve yıllık en fazla 50.000 ABD Doları desteklenir.

 Mobil uygulama veya bilgisayar oyunu geliştiren bilişim şirketleri tarafından mobil uygulama/bilgisayar oyunu geliştirilmesi süreçlerinde çalıştırılmak üzere istihdam edilen en fazla 2 adet personelin aylık brüt ücretleri % 50 oranında ve personel başına yıllık en fazla 25.000 ABD Doları desteklenir.

Desteklenecek Uygulamalar: Uluslararası tüketiciye yönelik olan ve yabancı dilde üretilen uygulamalar desteklenebilir.

Neden Teşvik Danışmanlığı Almalısınız?

Desteklenen her bir maddenin destek oranı ve desteklenme şartları kendi içinde değişmektedir. Bu sebeple aslında her bir madde için ayrı bir proje yazılıyormuş gibi düşünülmelidir.  Her bir madde için farklı evraklarda hazırlanmaktadır. Formlarda ki ve evraklardaki yanlış ve eksik bir bilgi süreci uzatmakla kalmayıp, aynı zamanda da emek ve zaman kaybına neden olacaktır. Bir iş yapılırken uzman bir kişinin yaptığı süre ile normal bir personelin yapacağı süre aynı olmayacaktır.

Danışmanlık hizmetinin temelinde, projenin başlangıcından sonuçlanana kadar olan her sürecinde zamanında ve sorunsuz olarak müşteriye hizmet verilmesi yer almaktadır. Bu süreçte doğru anlatım, evrak toplama ve en önemlisi mevzuat gibi önemli adımlarda daha sonrasında zaman ve emek kaybetmemek ve en önemlisi başarısızlıkla sonuçlanmaması için tecrübe ve uzmanlık gerekmektedir.

Danışmanlığımız A’dan Z’ye projenin başından sonuna kadar müşterimizle beraber yürüme biçimindedir:

- Projenizi olgunlaştırır, proje yazımını gerçekleştirir ve ilgili kuruma sunarız.
- Projenin onay sürecinde , kurul ve hakem ziyaretlerinde yol gösterir ve kabul olasılığını artırırız.
- Kabülden sonra, proje bitene kadar bütün ara raporları, şartname vb. raporlamaları hazırlarız.
- Yeni proje fırsatları çıkar çıkmaz sizi bilgilendirir ve projelerinizi beraber kurgularız

Projelerinizi birlikte kurgulamak ve başarı ile hayatta geçirmek için bizimle hemen iletişime geçiniz.


Rakamlarla Alkaze
Alkaze’nin danışmanlığını yaptığı TÜBİTAK AR-GE projelerinde %95 proje kabul başarısına ulaştığını biliyor muydunuz?

Örnek proje