Hizmetlerimiz

Tübitak 1507   Teydeb   Tübitak destekleri   Alkaze   Hibe Proje   Hibe Danışmanlık   Danışmanlık   Tübitak 1501   Hibe Destek   Ar-Ge Merkezi   Tübitak danışmanlık   Ar-Ge   Arge Projesi   Tübitak 1511   Kosgeb   Turquality  
 Ar-ge ve Tasarım Faaliyetleri Kanununa Dair Beklenen Yönetmelik Yayınlandı.

Ar-Ge Reform Kanunu olarak isimlendirilen ve Ar-Ge Merkezleri, Arge Faaliyetleri ile Teknopark’ların işleyişlerini düzenleyen 6676 sayılı Kanun 1 Mart 2016 tarihinde yürürlüğe girmişti. Kanun’un yürürlüğe girmesinden sonra düzenlemelerin hayata geçebilmesi için ilgili Uygulama Yönetmelikleri ve Bakanlar Kurulu kararları beklenmekte idi. Bunların arasından, ilgili Yönetmelik , “5746 sayılı Kanun’un Uygulama Yönetmeliği ” 10.08.2016 tarihinde ve 29797 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanmıştır. Değişiklik yapılan konular, teşviklerde ve istisnalarda dikkat edilmesi gereken hususlar, söz konusu destek ve teşviklerden yararlanma şartlarında meydana gelen değişikliler için lütfen bizimle iletişime geçin.

Arge Merkezlerinde Dışarıda geçirilen zamanların kapsama alınması gerçekleşti mi ?


Tasarım Merkezlerini kimler kurabilecek ?


Teknopark bünyesinde Arge Merkezleri kurulabilecek mi ?


Sipariş Yoluyla Arge uygulamasında Vergi İndirim oranları nasıl uygulanacak ?


Temel Bilimler Mezunlarına verileecek desteğin şartları nelerdir ?

Bu gibi sorularınıza yanıt vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arge ve Tasarım Merkezine uygunluğunuz konusunda ücretsiz ön analiz için bizi arayın !


Bu ve benzer bir çok yeni haber, son dakika olarak LinkedIn ve Twitter hesaplarımız üzerinden takipçilerimize ulaşmaktadır.

Bizi takip etmeye devam edin…

Rakamlarla Alkaze

Alkaze Danışmanlık’ın, bugüne kadar Türkiye’deki firmalara Ar-Ge Desteklerinden 200 Milyon TL'den fazla hibe kazandırdığını biliyor muydunuz ?