Hizmetlerimiz

Tübitak 1507   Teydeb   Tübitak destekleri   Alkaze   Hibe Proje   Hibe Danışmanlık   Danışmanlık   Tübitak 1501   Hibe Destek   Ar-Ge Merkezi   Tübitak danışmanlık   Ar-Ge   Arge Projesi   Tübitak 1511   Kosgeb   Turquality  
 Horizon 2020 Programı Smart Grids Plus, "Akıllı Şebekeler" Hibe Proje Çağrısı Açıldı

Çağrının amacı:

Akıllı şebekelere yönelik uluslararası projelerin desteklenmesi hedeflenmektedir. Çağrıya, Türkiye’de yerleşik sermaye şirketleri, çağrıya katılan diğer ülkelerden kuruluşlar ile birlikte projeler hazırlayarak başvurabilecektir.

Çağrıda projeleri başarılı bulunan Türkiye’den firmalar, TÜBİTAK 1509 Uluslararası Sanayi Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı aracılığıyla desteklenecektir.

Çağrıya Katılan Ülkeler

•    Türkiye, Almanya, Avusturya,
•    Danimarka, Fransa, Hollanda,
•    Hırvatistan, İskoçya, İspanya, İsveç,
•    İsviçre, Norveç, Romanya

Projede Türkiye’den birden fazla firmanın yer alması halinde, bu firmaların 1509 Programına ortak proje önerisi sunması gerekmektedir. Çağrıda projeleri başarılı bulunan Türkiye'den firmalara, 1509 Programı kapsamında hibe destek verilecektir. Hibe destek oranı büyük firmalar için %60, KOBİ’ler için %75’dir.

Çağrıya İlişkin Özel Şartlar

Çağrı Son Başvuru Tarihi:  15 Haziran 2016

Bu ve benzer bir çok yeni haber, son dakika olarak LinkedIn ve Twitter hesaplarımız üzerinden takipçilerimize ulaşmaktadır.

Bizi takip etmeye devam edin…

Rakamlarla Alkaze
Alkaze Danışmanlık’ın, bugüne kadar Türkiye’deki firmalara Ar-Ge Desteklerinden 200 Milyon TL'den fazla hibe kazandırdığını biliyor muydunuz ?

Örnek Ar-Ge Projesi